Realizacje

 • portfolio-2

  Portal Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej.

  Serwis internetowy www.szkola2.pl jest portalem informacyjnym szkół; podstawowej i gimnazjum w Podkowie Leśnej. Na stronie znajdują sie galerie zdjęć, aktualności szkoły, ważne informacje dla uczniów i rodziców. Serwis posiada własny, dedykowany (CMS). Zastosowane języki programowania i technologie to: jQuery, JS, PHP, SQL.

 • portfolio-1

  Strona internetowa Parafii Rzymskokatolickiej Świętego Ignacego Loyoli

  Witryna www.ignacyloyola.pl jest stroną informacyjną zawierajacą aktualności, ogłoszenia, podstawowe informacje o Parafii.

  Serwis ten jest wyposażony w Panel Administracyjny (CMS), za pomocą którego administrator może zarządzać treścią strony. Zastosowane w nim języki programowania i technologie to: JS, PHP, jQuery, SQL. Strona jest responsywna.

 • portfolio-2

  Strona internetowa Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite

  Serwis internetowy www.elite.waw.pl jest stroną gabinetu kosmetycznego "Elite". Zawiera materiały informacyjne o wykonywanych zabiegach, aktualności, filmy. Zastosowane w projecie języki programowania i technologie to: JS, PHP, jQuery. Strona jest responsywna.

 • portfolio-2

  Strona o zabiegu SlimLipo 3D

  Strona internetowa poświęcona nowoczesnej liposukcji laserowej. Zakres prac: Projekt i realizacja. Zastosowane języki programowania i technologie to: jQuery, JS, PHP, HTML, HTML5

 • portfolio-2

  Strona internetowa firmy Platanus Przemysław Sochański

  Firma zajmuje się architekturą krajobrazu. Strona bazuje na galeriach zdjęć podzielonych na liczne kategorie tematyczne. Serwis posiada dedykowany Panel Administracyjny (CMS). Zastosowane na stronie języki programowania i technologie to: JS, PHP, FLASH, SQL.

 • portfolio-2

  Strona internetowa firmy P.H.U. MALINOWSKI

  P.H.U. MALINOWSKI jest firmą zajmującą się Międzynarodowym Transportem Drogowym. Zakres prac nad stroną obejmował wykonanie projektu graficznego serwisu.

 • portfolio-2

  Strona internetowa Przedsiębiorstwa Handlowego "KOYAN".

  "KOYAN" jest firmą zajmującą się importem i dystrybucją akcesoriów myśliwskich w sklepach na terenie całego kraju. Strona jest wizytówką zawierającą podstawowe informacje o firmie, galerie oferowanych produktów i dane kontaktowe. Serwis posiada dedykowany Panel Administracyjny (CMS). Zastosowane na stronie języki programowania i technologie to: JS, PHP, FLASH, SQL.

 • portfolio-2

  Strona internetowa firmy GRAFINI DTP.

  GRAFINI jest firmą zajmującą się składem książek, periodyków i innych wydawnictw. Strona jest wizytówką zawierającą informacje o firmie, przykłady wykonanych prac i dane kontaktowe. Zastosowane na stronie języki programowania i technologie to: PHP, FLASH.

 • portfolio-2

  Strona internetowa Parafii Św. Floriana w Brwinowie.

  Witryna ta jest stroną informacyjną zawierajacą aktualności, ogłoszenia, podstawowe informacje o Parafii Św. Floriana.

  Serwis ten jest wyposażony w Panel Administracyjny (CMS), za pomocą którego administrator może zarządzać treścią strony. Zastosowane w projekcie języki programowania i technologie to: JS, PHP, FLASH, SQL.

 • portfolio-2

  Strona internetowa "eBierzmowanie".

  Strona informacyjna dla kandydatów przygotowujących sie do sakramentu Bierzmowania.

  Serwis ten jest wyposażony w Panel Administracyjny (CMS), za pomocą którego administrator może zarządzać treścia strony. Zastosowane w projekcie języki programowania i technologie to: JS, PHP, FLASH, SQL.

 • portfolio-2

  Strona internetowa "CoolDog"

  Strona społecznościwa dla właścicieli zwierzaków domowych. Zakres prac nad stroną obejmował wykonanie projektu graficznego serwisu.

 • portfolio-2

  Strona internetowa "Dobre Wina"

  Sklep internetowy oferujący między innymi luksusowe produkty alkoholowe. Zakres prac nad stroną obejmował wykonanie projektu graficznego serwisu.

 • portfolio-2

  Strona internetowa "Agrolinia"

  Strona internetowa Stowarzyszenia Agrolinia. Zastosowane na stronie języki programowania i technologie to: PHP, MySQL.

 • portfolio-2

  Strona internetowa "Akton"

  Zakres prac nad stroną obejmował wykonanie projektu graficznego i realizacji serwisu.

 • portfolio-2

  Portal internetowy Euroadres Polska

  Branżowa wyszukiwarka internetowa firm. Zakres prac nad stroną obejmował wykonanie projektu graficznego serwisu.

 • portfolio-2

  Strona internetowa "Pryzmat"

  Strona internetowa Pracowni projektowo - montażowej - PRYZMAT. Zakres prac nad stroną obejmował wykonanie projektu graficznego i realizacji serwisu.

 • portfolio-2

  Strona internetowa "Diagnostyka i Naprawy Konstrukcji"

  Strona internetowa specjalistycznego przedsiębiorstwa zajmującego się określaniem stanu technicznego, projektowaniem i wykonawstwem napraw i wzmocnień konstrukcji. Zakres prac nad stroną obejmował wykonanie projektu graficznego i realizacji serwisu.

 • portfolio-2

  Strona internetowa dla firmy "Szklane Biura"

  Strona internetowa firmy świadczącej wszelkiego rodzaju usługi zabudów szklanych ze szkła hartowanego w technologii bezramowej jak i ramowej. Zakres prac nad stroną obejmował wykonanie projektu graficznego i realizację serwisu.

 • portfolio-2

  Strona internetowa dla ruchu "Świetlików"

  Strona internetowa dla ruchu "Świetlików". Zakres prac nad stroną obejmował wykonanie projektu graficznego i realizację serwisu.